fbpx

Hakkımızda

Kurumsal yapımız çerçevesinde evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve parça eşya taşımacılığı hizmetleri bulunmaktadır. Birsoy evden eve nakliyat firmamız güven ve titizlikle çalışma kapsamında hareket eder, planlı ve programlıdır. Kurumsallığımız gereği işlemlerimizde her detayımız resmi ve sözleşmeli olarak ilerler.

Hakkımızda
Hakkımızda

Nakliye hizmetlerimizde her zaman çözüm odaklı yaklaşımlarımız mevcuttur. Bireysel ya da kurumsal nakliye hizmetlerinde taşımacılık hizmetlerimiz en profesyonel ve en tecrübeli şekilde adım adım ilerler. Firmamız kapsamında her aşamada zaman iyi kullanılır ve müşterisinin de zamanından çalınmaz.

Profesyonel uzman ekip kadromuzla ve her zaman değişmeyen yaklaşımımız kaliteli hizmet anlayışımız ile bu sektörde uzun yıllardır bulunmaktayız. Güçlü bir altyapı, süreklilik, sorumluluk sahibi olmak öncelikli özelliklerimizdir.

Evden eve nakliye sektöründe yaşadığımız deneyimler ve beraberinde kazandığımız başarılar çalışma prensiplerimizi belirleyicidir. Her zaman önceliğimiz kaliteli ve profesyonel hizmet verebilmektir. Biz evden eve nakliyat hizmetlerinde güvenlik paydasının üzerine basarak hizmet veriyoruz. Ve eşyalarınızı aldığımız gibi teslim ediyoruz.

Evden Eve Nakliyat İhtiyaç Nedenleri

Yaşamın içerisinde evden eve taşımacılık çeşitli nedenlerle birçok kez ihtiyaç haline gelir.

 • Tayin ya da eğitim sebepli durumlar
 • Özel nedenlerle taşınma
 • Kentsel dönüşüm nedeniyle evin boşaltılması
 • Bölge değişikliği isteği

Nakliye hizmetlerimizde ; profesyonel ekip arkadaşlarımız ve donanımlı nakliye araçlarımızla sağlıklı bir taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Kalite, deneyimlilik ve alınan referanslar bir evden eve nakliyat firması için olmazsa olmaz değerlerdir. Bizi bu noktalardan değerlendirerek farkımızı anlayabilirsiniz.

 • Donanımlı araç filomuz,
 • Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız
 • Sigortalı taşımacılık yaklaşımımız,
 • %100 müşteri memnuniyeti
 • Şehiriçi ve şehirler arası nakliyat

Evden Eve Nakliyatta Çalışmalarımız

Evden eve taşımacılık hizmetinde farklılığımız tecrübelerimiz ve kazandığımız başarılardır. Deneyimlerin bu pastadaki payda büyük olduğunu her zaman düşünerek hareket ettik ve etmeye devam edeceğiz. Biz işimizde her zaman uzman , her zaman özveriliyiz.

Sigortalı Eşya Taşıma

Nakliye ekibimizin profesyonelliğinin yanı sıra evden eve taşımacılıkta sigortalı hizmet müşterimize verdiğimiz güvenin ve saygının göstergesidir. Sigortalı nakliyat taşınma esnasında oluşabilecek zararların karşılanması halidir.

Uzman Kadro

Uzman bir ekiple ev eşyalarınızın taşımasını sunmaktayız. Profesyonel bir kadro ile hizmetimizde müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır. Firmamız bünyesinde yetişen elemanlar yılların deneyimi ile iş hayatına atılmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık

Kurumsallığın içerisinde profesyonel ve güvenli yaklaşım değişmeyen özelliklerimiz arasındadır. Güvenli bir evden eve taşımacılık bir nakliye firmasından beklenendir. Biz bu beklentiyi ekiplerimizle sağladığımız kadar nakliye araç tiplerimiz ile de destekleme kapsamındayız. Bunlardan biri de asansörlü taşımacılık tır. Bu güvenli taşımacılığın en güzel göstergesidir.

Eşya Paketleme

Eşyaların doğru malzemelerle paketlenmesi ve ambalajlanması ; taşımacılık esnasında en az zarar ile karşı karşıya kalması demektir. Paketleme kullanılan ürünler yerli üretim ürünlerdir. Malzemesi bakımından eşyanın koruyuculuğunu ön planda tutmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetlerimizde eşyalarınız güvenli ve risksiz ortamlarda sizin belirleyeceğiniz zaman diliminde muhafazası sağlanır. Depolama alanında sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Depolarımız güvenli ve nemsiz alanlardır.

Eşya Montaj ve Demontaj

Eşyaların doğru sökülüp tekrar monte edilmesi işlemleri konusunda uzman ekiplerce gerçekleştirilmelidir. Firmamızda montaj ve demontaj işlemleri güvenli ve profesyonel olarak yapılmaktadır. Mobilyalarınızın monte ve de montesi usta marangozumuz tarafından yapılmaktadır.

Profesyonel  Evden Eve Taşımacılık 

Kurumsal anlamda bir evden eve taşımacılık firması olarak ev ya da ofis eşyası taşımalarında profesyonellik, garantili nakliye çözümlerinin ön planda olarak gelişmesi yönündeki fikirlerimizle hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız, yaklaşımlarımız, ekonomik ücret politikamızla fark yaratan firmalardan biriyiz.

Evden eve nakliyat firmaları içerisinde olmak, garantili yaklaşımda olmak, güvenli olmak ; kurumsallığımızın getirileri dir. Şehiriçi, şehirlerarası,ev ve ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, eşya depolama kapsamında hizmetler sunmaktayız. Her başlık için profesyonel olan yaklaşım biçimimiz müşteri memnuniyeti ile geri dönüş kazandırmıştır. Hizmet bölgelerimiz İstanbul şehrinin tüm ilçelerini kapsayacak kadar geniş bir çerçevede dir. Beraberinde şehirlerarası nakliyat için de aynı yaklaşım mevcuttur.

Evden eve nakliyat fiyatları belirli kriterler çerçevesinde belirlenir.

 • Eşya miktarlarının belirlenmesi
 • İki yer arasındaki mesafe(km)
 • İki mekanında hangi katta olduğu
 • Sigorta hizmeti
 • Asansörlü taşımacılık

Evden eve nakliye sektöründe uzun yıllardır olmamız, deneyimlerimiz ve prensiplerimiz ile kaliteli ve güvenli bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır. Yaklaşımımız her zaman en iyiyi aramak ve bunu müşterimize yaşatmaktır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde güvenli taşımacılık olmazsa olmaz detaydır. Ve bu detay bizi seçmeniz için yeterli kıstastır. İstanbul  içi ya da İstanbul dışı evden eve nakliye hizmet ihtiyaçlarınızda uzman nakliyat ekiplerimizle ve ekipmanlarımızla sadece bir telefon uzağınızdayız. 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda
Hakkımızda

Evden Eve Nakliyatta Neden Biz?

 • Profesyonel yaklaşım, sorunsuz aşamalar
 • Müşteri memnuniyeti önceliği
 • İşimize olan sevgi ve saygı
 • Zamanı doğru ve kaliteli kullanmak
 • Ambalajlamada en doğru seçimler
 • Nakliye günü ve saatinde ekip ve ekipmanların hazır olması
 • Nakliyat hizmetimizde sigorta ve işlemlerimizin sözleşmeli olarak ilerlemesi

Kalite Politikamız:

Sektördeki ilk günden beri ki varlığımızda hedefimiz, müşterilerimizin beklentilerini dört dörtlük cevap verebilmektir. Hizmetlerimizin her geçen gün de artışa geçerek çıtada bir tık daha yukarıda olabilme amacı, güvenli bir yaklaşım ve müşteri  memnuniyeti yerine getirme sağlanmıştır. Bütün bu detaylar kalite politikamız dır.

Misyonumuz:

Sektördeki varlığımızla misyonumuz, hızlı, güvenli, profesyonel , tecrübeli ve beklentilere çözüm odaklı yaklaşabilmek olmuştur. Her zaman yenilikçi ve en önemlisi yeniliğe ve gelişmelere açık olmak, sektöre yakışır davranmak, değerlerinden ödün vermemektir.

Vizyonumuz:

Müşterilerimizle birlikte büyümek ve ilerlemek, teknolojik her uygulamaya yakın olmak, kaliteli bir sistem kurmak ve uygulamaktır. Bizim değişmeyen ilkemiz sürekliliktir.

Nakliyatımız Hakkında Sorular

Nakliyat sözleşmesinde hangi detaylar yer almaktadır?

Nakliyat sözleşmesi demek; aslında hem sizin eşyalarınızı hem de firmamızı koruma kalkanı içine almak demektir. Birinci hedefimiz güvenilir hizmettir. Sözleşme içerisinde nakliyatın olacağı hizmet tarihi, taşıma mesafesi bilgisi, taşınacak eşyaların listesi gibi detaylar yer alınır.

Evden eve nakliyatta fiyat belirlemesi için belirli kriterler olduğunu belirttiniz. Buna rağmen oluşan piyasadaki fiyat farklılıkları hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Evden eve nakliyat fiyatları belirttiğimiz maddeler kapsamında belirlenir. Bunun dışındaki her farklılık, sektördeki deyim yerindeyse yanlış kapıların yaklaşımları dır. Ucuz verilen bir nakliye hizmeti sonrasında eşyaların hasar görmesi, kaybolması riskleri ile karşı karşıya kalınabilmektedir.

Evden eve nakliyatta eşya paketleme önemi nedir?

Birsoy nakliyat firmamız kapsamında eşya paketleme son derece önem taşımaktadır. Neden? Doğru malzemelerle ve profesyonelce paketleme nakliye sonunda eşyaların hasar görmeden teslimatı demektir. Bu nedenle ekspertiz aşamasında eşya niteliğine göre doğru ambalajlama paketleri belirlenir ve konusunda uzman personellerimiz tarafından aşama en doğru şekilde tamamlanır.