fbpx

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak her zaman titiz bir çalışma sürdürmekteyiz. Firmamız yılların verdiği tecrübe ile ev eşyalarınızı taşımaktadır. Profesyonel bir kadro ve geniş araç filomuz ile sizlere kurumsal evden eve nakliye işlemi sunmaktayız.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Ücretleri
Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firması

Evden eve taşımacılık sektör olarak ihtiyaç ile birlikte zaman içerisinde şekillenerek yeni yeni çözümlerle gelişmektedir. Taşımacılık çağımızda ciddi bir ihtiyaç halindedir. Çeşitli sebeplerle hayatın içerisinde taşınma konusu ile iç içe kalma durumu yaşanır. Bu da nakliyecilik sektörü ile tanışmayı doğurmuştur. Nakliyecilik sadece bir evden başka bir eve eşyaların taşınması değil, eşyaların hasarsız, profesyonel ve kurumsal bir yaklaşımla çözümler üretilme içerisinde olması demektir.

Evden eve nakliyat en kısa tabirle evdeki eşyaların başka bir yere taşınmasıdır. Ancak işin ayrıntısında doğru uzman incelemesi, doğru ambalajlama, doğru taşıma, profesyonel ekip ve ekipmanlarla hareket etme vardır. Bu da kurumsal bir nakliye firması ile doğru iletişimden geçer. Ataşehir evden eve nakliyat firmaları; her şeyden önce eşyaların hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamak zorundadır. Bu da verilen hizmette dikkatin, özverinin, deneyimin gerekliliğini bir kez daha vurgular.

Evden eve taşıma sektörü, eşyaların sistem içerisinde, düzenli ve itinalı bir şekilde toplanması, taşınması ve yerleştirildiği bir taşıma şeklidir. Ve bu süreçte önemli olan sıfır riskle yerleşim sağlayarak farklılığı yaşatabilmektir. Ataşehir evden eve nakliyat olarak; yeni yerleşimlerin hâkimiyeti olan İstanbul Ataşehir ‘de; kaliteli, güvenilir ve profesyonelce hizmet vermekteyiz.

Nakliye alanında profesyonel bir kadro ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Paketlemede kaliteli ürünler tercih etmekteyiz. Bu paketleme ürünler sayesinde ev eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemektedir. Sağlam paketlenen eşyalar yere düşse bile zarar almaz. Mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız Ataşehir evden eve nakliye firmamızın sigortası kapsamındadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz hizmeti, eşyaların değerinin belirlendiği, iki yer arasındaki mesafenin, durumun, mevkii, ulaşılabilirlik ve kat halinin dikkate alınması ile oluşturulan ilk adımdır. Uzman ekspertiz ekibimizle gerekli incelemeler yapılır, önlemler alınır, ekip ve ekipmanlar belirlenir.

Ataşehir evden eve nakliye olarak firmamızın her zaman belirli öncelikleri vardır. Bu da güvenilirlik, profesyonellik, kalite ve tecrübedir. Nakliye sektöründe zamanın bir salisesi bile önem taşır. Bu açıdan değerlendirildiğinde nakliye için belirtilen gün ve saat firmamız için bir değerdir, güven verici bir yaklaşımdır.

Ataşehir Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Günümüz şartlarında evden eve nakliyatta yöntemler teknolojik boyutlardadır. Bunlardan biri olan asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde eşyaların hasar görme olasılıkları azalır. Artık günümüzde binalar yüksek katlıdır. Bu durumda nakliyenin de kolaylaşması için taşıma metotlarının yeniliğe açık hale gelmesi gerekli olandır. Bu da hem güvenli hem hızlı taşımacılık olarak asansörlü taşımacılığı göstermektedir. Ataşehir evden eve nakliyat bünyesinde deneyimli bir ekiple risksiz bir asansörlü taşımacılık yapılır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları
Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Nakliye Hizmetimiz

Ataşehir eşya taşıma firmamızda nakliye işlemleri, profesyonelce ve güven çerçevesinde, plan ve programlı olarak ilerler. Taşıma hizmetlerimizde sigorta poliçesi sözleşmesi yapılarak nakliyat yapılır. Böylelikle işimizde daha güvenilir adım atma prensibimiz desteklenir.

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları nasıl belirlenir?

  • Taşınacak evlerdeki oda sayısı,
  • Eşyaların yoğunluğu,
  • Gerekli personel sayısı,
  • Ekipmanlar
  • İki yer arasındaki mesafedir.

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Taşımacılık piyasası verilen hizmetin kaliteli olması halinde dikkat çekici olur. Ataşehir evden eve nakliye yıllara dayanan tecrübesi ve elde ettiği başarı hikayeleri ile donanımı, iş takibindeki yönetim kabiliyeti ve uzmanlığı ile dikkat çeker.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Hakkında Sorular

Ataşehir nakliyat aşamalarınız hakkında genel hatları ile bilgi verebilir misiniz?

Ataşehir ev eşyası taşıma yapan firmamız kapsamında bizimle irtibata geçen müşterimizle önceliğimiz karşılıklı tanışmaktır. Bu bizim için karşı tarafa güven duygusunu yansıtmanın şeklidir. Bizi, çalışma ortamımızı, adresimizi, ekibimizi ve hizmetlerimizi tanıtmak adına ekspertiz aşaması adı altında ilk adımı atarız. Anlaşmamız sonrasında bu aşamada eşyalarınızın değerleri raporlanır. Nakliye günü ve saati belirlenir. Ekip ve ekipmanlar oluşturulur. Hizmetlerimiz anahtar teslimdir.

Ataşehir asansör kiralama hizmetiniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

İstanbul Ataşehir semti gelişmiş, yüksek standartlarda ve yüksek katlı binalardan oluşmuş elit bir ilçedir. Hizmetlerimizde asansörlü taşımacılık hakimiyeti yüksek orandadır. Böylelikle mobil asansörlerimiz ile 15.kata kadar hizmet verebilme sağlanabilmektedir.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti sigortalı mıdır?

Evden eve taşımacılıkta eşyalarınızın hizmet esnasında sigortalı olma durumu isteğe bağlıdır. Zira sigortalılık hali ek bir ücret demektir. Bizim ve sizin hizmet esnasında güvende hissedilmesinin sağlanması adına arzumuz bu yöndedir. Bu noktada evden eve taşımacılık için fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabileceğinizi bir kez daha hatırlatmak isteriz.